Přihlášku ke stravování do školní jídelny na školní rok 2026/2027, kterou naleznete níže v aktualitách, je potřeba doručit do školy nejpozději do 31. 5. 2026.
Noví strávníci si vyzvednou v kanceláři SOŠS u Matky Boží, Fibichova 978/67, Jihlava, čip ke stravování za zálohu 100 Kč. Výdej čipů bude 28. 8, 31. 8. a 1. 9. 2026 (7-11 a 12-14 hodin).