Naši žáci se speciálními vzdělávacími potřebami se zúčastnili 6. 5. 2026 okresního kola atletického čtyřboje v Telči, který pořádala ZŠ Telč, Hradecká. Děti si klání náležitě užily, poměřily síly se svými soupeři, získaly cenné zkušenosti a navázaly nová přátelství. Všem děkujeme za reprezentaci školy, jež byla velmi úspěšná.
Adéla Janáková, žákyně 6. roč. speciální třídy, získala celkové prvenství a bude nás reprezentovat v krajském kole, které proběhne 4. 6. 2026 ve Velkém Meziříčí. Budeme jí přát, aby i tento čtyřboj byl pro ni úspěšný. Sportu zdar, atletice zvlášť.
Atletický čtyřboj SPEC | Základní škola Telč, Hrádecká