www.krestanka.cz

Nabídka vybavení učebny informatiky

Informace po rozkliknutí nadpisu
středa 5. 4. 2023
Vážení rodiče, kolegové, milí žáci,
velmi nás těší, že při průběžném zvelebování školy můžeme pro žáky připravit zcela novou počítačovou učebnu. Během hlavních prázdnin dojde k rekonstrukci elektrických rozvodů, výměně podlahy, nové výmalbě a především k nákupu nových pracovních stolů, počítačů a monitorů.
Technika, která je používána v současné době, je stále plně funkční a někdo by ji ještě mohl využívat k práci či zábavě. Z tohoto důvodu nabízíme k možnému odběru PC stoly (stůl se 2 nebo 3 pracovními místy), 16 monitorů a 24 stolních počítačů (v provedení tower, procesor Intel Core i3 - 2, 3 nebo 4 generace, 4GB RAM, nový SSD HDD GigaByte 256 GB, OS Windows 10 Pro 32bit/64bit).
V případě zájmu o nabízené bychom požadovali finanční částku ve formě sponzorského daru škole (možnost odečtení z daní), a to ve výši 1 000 Kč za PC, 500 Kč za monitor a 500 Kč za pracovní stůl. Získané finanční prostředky budou školou použity ve prospěch žáků, plánovaných aktivit či dalších oprav. Uvedené si bude možné převzít v posledním červnovém týdnu.
Zájemci se mohou hlásit do pořadníku prostřednictvím e-mailu sekretariat@krestanka.cz.
Copyright © 2023 www.krestanka.cz | realizace 3nicom websolutions s.r.o.